Home Kişisel Gelişim Storytel Ne İşe Yarar? (Storytel İnceleme, Storytel Nedir, Storytel Nasıl Kullanılır?)

Storytel Ne İşe Yarar? (Storytel İnceleme, Storytel Nedir, Storytel Nasıl Kullanılır?)

by Sefa MADAN
0 comment

Storytel Nedir?

Storytel, akıllı telefon ve tabletlerde kitap dinleme deneyimini en iyi sunan uygulamadır, desem yalan olmaz. Seslendirmeler gerçekten iyi ses sanatçıları tarafından yapılıyor. Tabi uygulamanın ücretli olduğunu söylemeden geçmeyeceğim, ama merak etmeyin hamburger fiyatına. Şu an için 29,99 TL. Ayrıca online oynadığınız oyunlara yatırdığınız servet size birşey katmazken, “ama para mı var alalım” demenizin pek faydası yok bence. Bu fiyat tek kitap parası ve siz okumak zorunda değilsiniz. Okumak kötü değil tabi uygulama kitap okumanın yerine geçmez elbette ama bazen kitap okunamayacak durumlarda dinlemek kitap ile hiç alakadar olmamaktan iyidir. Storytel benim en iyi multitaksing yapma araçlarımdan biri. (Multiporcessing’de ne diyorsanız buraya tıklayarak yazımı okuyabilirsiniz. Kısaca çoklu iş, çoklu görev olarak tanımlayabilirim. Örneğim yürüyüş yaparken kitap dinlemek gibi, ama dizi izlerken kitap dinlemek değil)

Storytel Nasıl Kullanılır?

Günümüzde artık mobil cihaz kullanımı masaüstü, hatta dizüstü bilgisayarları geçmiş durumda, ama ben halen masaüstü bilgisayar kullanıyorum ve seviyorum. Ancak Storytel bu cihazlarda kullanılamıyor, sadece mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Hatta sadece android ve ios platformlarında kullanılabiliyor. Merak edip baktım Microsoft Store’da yok. Bir parça kızdım ama gerçekten pek bilgisayarda da kullanma gereksinimi duymadım. İlk kez abone olduğunuzda size denemeniz için 14 gün ücretsiz kullanma imkanı sunması bence harika bir şey. Kullanımı konusunda söylenecek çok söz yok, kitabı açıyorsun dinlemeye başla diyorsun o kadar. Kulaklık ile dinlemeniz tavsiye edilir. Gelelim nasıl abone oluruz sorunusa?

Storytel’e Nasıl Abone Olurum?

Storytel, tek tek satın alma ile değil, tek abonelikle yüzlerce kitaba erişim imkanı vererek çalışan bir sisteme sahip, iyimi bence iyi. Bilgisayardan kullanamasakda web üzerinden de abone olmak mümkün. www.storytel.com/tr/ adresinden üye ve abone olabirsiniz. Abonelik için kredi kartı veya banka kartı gerekmekte ve iptal edene kadar kredi veya banka kartından yenileme yapılmaktadır. İptal etmekde öyle zor ve uğraştırıcı değil çekinceniz olmasın. Ayrıca tabi, android için Play Store apple için App Store platformlarından indirerek açılan uygulamadan üyelik/abonelik mümkün. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

ANDROID için indir

iOS için indir.

Storytel uygun fiyata kaliteli İNGİLİZCE KİTAP dinlemenin tek adresi.

Başlık çok iddaalı gelmiş olabilir ama gerçekten öyle. 29.99 TL şu an ki fiyatı. Türkiye’de TL olarak satılıyor. Şu anki Storytel Almanya fiyatı 14,90 Euro. Bugünün kuruyla 14.90 Euro X 10.12 TL = 151 TL yapar. Euro pahalı falan filan oralara girmeyeceğim. Burada vurgulamak istediğim İngilizce Kitap dinlemek ve İngilizcesini geliştirmek isteyenler için internetteki en uygun fiyata en kaliteli kaynak olduğudur.

Storytel’de okumalık kitap varmı?

Evet, Storytel’de okunabilir kitapda mevcut. Hani olduda okumak istediniz aynı abonelik fiyatının içinde hem Türkçe hemde İngilizce okunabilir kitaplar mevcuttur.

Storytel incelememizin burada sonuna geliyoruz. Ne İşe Yarar kategorisinde çok daha fazla incelemeye ulaşabilir, Kitap İncelemelerim > Sesli Kitaplar kategorisinden incelemesini yaptığım Storytel Kitaplarına ulaşabilirsiniz.

You may also like

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: